Neonowe bluzki

women's blue denim shorts

W życiu ważne są różne kwestie, dla każdego liczy się coś innego. Jedno jest jednak pewne, moda należy do ważniejszych kwestii w życiu. To w jaki sposób się ubieramy, co nosimy na co dzień i na większe okazje, pokazuje nasz charakter, status materialny, styl bycia i wyczucie smaku. W życiu warto kierować się modą, bo dzięki niej można stać się osobą rozpoznawalną, stylową i zawsze dobrze ubraną.

Jak wyróżnić się z tłumu?

Moda nieustannie się zmienia i ewoluuje, zdarza się jednak, że moda też do nas powraca. Oznacza to, że to co było modne kilkanaście a nawet kilkadziesiąt lat temu, znowu wraca do łask i jest niezwykle modne w danym sezonie. Tak też jest obecnie z neonowymi ubraniami. Moda na takie ubrania była w latach 80 tych i to wtedy zasłynęły one swoją oryginalnością i niezwykłością.

W tym roku moda ta znowu wróciła do nas, co można zauważyć po asortymencie butików odzieżowych i po światowych wybiegach mody. Neonowe bluzki, neonowe spodnie, neonowe spódnice, takie ubrania warto zakupić, bo na pewno moda ta utrzyma się długo.

Zwłaszcza neonowe bluzki w różnych odcieniach odblaskowych kolorów, są obowiązkowym składnikiem każdej modnej stylizacji. Neonowe kolory to głównie mocny pomarańcz, limonka, ostry błękit i róż.

Z czym łączyć neonowe kolory?

Ubrania w neonowych kolorach, trzeba w odpowiedni sposób zestawić z resztą stylizacji. Jeśli cała stylizacja będzie neonowa, wtedy będzie ona krzykliwa i nie każdemu będzie pasować. Dlatego bardzo dobrym zestawieniem będzie neonowa bluzka a do tego spódniczka albo spodnie w ciemnym kolorze, najlepiej czarnym.

W takim zestawieniu neonowy kolor bluzki będzie jeszcze bardziej wyrazisty i efektowny, od razu będzie przykuwać uwagę.

Można też takie intensywne kolory zestawić z ich bardziej stonowanymi odcieniami, na przykład do koloru limonkowego będzie pasować kolor ciemno zielony a do koloru pomarańczowego, ciepły odcień brązu. Neonowe ubrania mają też ciekawą zaletę, mianowicie widać je w ciemności, są więc dobrą propozycją na wieczorne wyjście na miasto.