Sukienka na Sylwestra – cekiny

shallow focus photography of woman using smartphone outdoors

Sylwester jest wyjątkową okazją, w końcu zdarza się tylko raz do roku. Jednakże niezwykłość tej okazji nie polega na jej częstotliwości. Sylwester to ostatni dzwonek przed rozpoczęciem Nowego Roku na wykonanie wewnętrznej analizy swoich poczynań z całego roku. Zastanawiamy się wtedy nad naszymi sukcesami, porażkami, nad relacjami z innymi ludźmi. Snujemy nowe plany i marzymy o zdobywaniu osiągnięć, zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej.

I to właśnie tworzy niezwykły charakter tego dnia. A niezwykłość jego podkreśla zawsze bal sylwestrowy, dzięki któremu mamy okazję rozważać swoje życie w pięknej kreacji, co dodaje nam motywacji i pozytywnie nastraja na nadchodzący rok. Ale w jaki sposób dobrać idealną suknię?

Bale i imprezy mające uczcić przemijający rok zazwyczaj są niezwykle huczne i wszyscy świetnie się na nich bawią. A nic tak nie polepsza zabawy na przyjęciu, niż idealna kreacja.

Wzorcowym przykładem najlepszego wyboru sukni na Sylwestra jest suknia pokryta cekinami. Tysiące mniejszych lub większych drobin odbijających światło reflektorów, roztaczające wokół przeróżne widma…

Nie ma nic bardziej zjawiskowego i przyciągającego zazdrosne spojrzenia kobiet i te zachwycone należące do mężczyzn. Jednakże taką sukienkę warto otoczyć odpowiednimi dodatkami, by dała ona zamierzony efekt „wow”, zamiast przedstawienia kiczowatości.

Jako że cekinowa sukienka jest sama w sobie niezwykle ciekawa, ze względu na charakterystyczny deseń, warto postawić na umiar. Im mniej dodatków zastosujemy, tym lepiej, a żakiet, czy kurteczka powinny być zachowane w klasycznym, nienarzucającym się stylu, bez zdobień i deseni. Dzięki temu nie wprowadzimy wrażenia bałaganu i niepotrzebnego nadmiaru wzorów, który może wyglądać niezbyt efektywnie.

Jeśli stawiamy w kreacji sylwestrowej na cekiny, niech naszą największą ozdobą, oprócz wystrzałowej sukienki, będzie makijaż. Tu już odrobina szaleństwa jest wręcz wskazana. Wyrazisty makeup z mocno zarysowanymi ustami dopełni nasz wizerunek i uczyni go nieco zadziornym, co będzie idealne na tego typu okazję.