Sukienka na sylwestra czarna.

woman in black long-sleeved dress

Na spędzenie sylwestra można mieć różne plany, jednak nie ulega wątpliwości, że każdy tego dnia chce wyglądać wyjątkowo. Ostatni dzień roku to czas kiedy wszyscy chcemy wyglądać zjawiskowo i możemy zapomnieć o skromności.

To zdecydowanie jedyny dzień w roku kiedy im więcej ozdób mamy na sobie tym lepiej i tyczy się to przede wszystkim wszystkiego co się błyszczy, świeci i połyskuje. Śmiało możemy dać upust fantazji, pozwolić sobie nawet na najbardziej szalone kompozycje. Im bardziej olśniewająco będziemy wyglądać tym ciekawiej.

Noc sylwestrowa to czas na odważniejsze sukienki, kolory lub dodatki. Klasyczna sukienka na sylwestra czarna w połączeniu z lśniącą biżuterią, torebką i szpilkami to pewniak dla każdej z nas. Taki zestaw to gwarancja szykownego wyglądu oraz elegancji. Czarna sukienka lubi także dodatek czerwonej szminka na ustach, szczególnie w czasie wyjątkowych wieczorów a noc sylwestrowa do takich należy.

Jeżeli zdecydujemy się na prostą kompozycję ubrania warto dodać do niego bardziej wyrazisty makijaż i biżuterię. Mogą to być duże kolczyki, naszyjnik, bransoletki oraz zegarek. Obowiązkowo wyrazista szminka na usta i wytuszowane rzęsy to absolutne minimum na sylwestrowy look. Istotnymi dodatkami są także kolorowe paznokcie i dużo brokatu.

Jeśli postanowimy jako główny element stroju ubrać się w cekinową sukienkę, lub kreacja nasza będzie bardzo ekscentryczna, błyszcząca i wyzywająca warto uważać na dodatki. Albowiem nieodpowiednio dobrane lub w nadmiarze mogą zepsuć i przekombinować całą kreację. Dobierając dodatki do wytwornej sukienki najbezpieczniej jest postawić na klasyczne stonowane kolory, proste wzory oraz minimalistyczną, nawet dyskretną biżuterię.

Szukając odpowiedniej kreacji na sylwestrową noc pamiętając o odpowiednim fasonie, kolorystyce oraz dodatkach nie można zapomnieć, że kreacja musi być jeszcze wygodna. Nie powinna zbytnio obciskać aby dało się w niej oddychać, swoboda ruchów jest bardzo ważna aby czuć się dobrze i komfortowo. Zbyt ciasny lub sztywny strój może także utrudniać ruchy, np. w trakcie tańca.