Neonowa sukienka.

women's teal tank top

Lato to czas kiedy zrzucamy z siebie wełniane, swetry, czernie, szarości i granaty. Na rzecz bawełnianych, lnianych sukienek, topów i shortów. Lato to czas zabawy na świeżym powietrzu, to także najlepszy czas na szaleństwa modowe oraz na neonowe ubrania. Neony świetnie wpisują się w klimat ciepłych, słonecznych dni. Są idealne na szaleństwa w nocnych klubach oraz imprezy na plaży.

Dla kogo pasują neonowe ubrania?

Neonowe ubrania są bardzo wyraziste i przykówają uwagę, kojażone są głównie z modą młodzieżową. Najlepiej czują się w nich osoby młode, lubiące zwracać na siebie uwagę. Ponad to takie mocno wyraziste barwy podkreślają niedoskonałości skóry i uwydatniają jej mankamenty. Mogą także dodawać lat, z uwagi na to bardzo ważne jest aby wybrany odcień nenonu pasował do typu urody. Oraz aby nie podkreślał jej mankamentów np nadwagi lub niedoskonałości na poszczewgólnych partiach ciała.

Jak nosić neony?

Ponieważ neonowe ubrania same w sobie są wyjątkową ozdobą, dodatki do nich powinny być możliwie jak najbardziej stonowane. Neonowa sukienka nie potrzebuje już żadnych dodatków, wystarczą cieliste buty ewentualnie klasyczne dodatki w w cielistym kolorze lub w kolorze neonu sukienki.

Jeżeli chcemy stworzyć wieczorowa kreację, koniecznie połaczmy neony z czernią oraz z metalowymi dodatkami. Może to być pasek, kolczyki, bransoletki lub zegarek. Natomiast czarna ramoneska, botki i czarna torba to już kultowy zestaw na letnie wakacyjne wieczory.

Stojąc przed zakupem neonowych ubrań warto zwracać uwagę na ich fason. Z uwagi na fakt, że neony same w osobie są krzykliwe i wyraziste lepiej aby nie posiadały zbyt wyzywającego dekoltu w przypadku sukienek i bluzek czy zbyt krótkiej mini sukienki i spódniczki. Ubrania w takich kolorach najlepiej sprawdzają się na co dzień, w czasie letnich spacerów, imprez z przyjaciółmi i towarzyskich spotkań. Zdecydowanie nie wypada zakładać neonowych ubrań na eleganckie i oficjalne spotkania, oraz na uroczystości o charakterze podniosłym jak pogrzeb.